Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala - polimēru kondensatori > F320G227MCC
Pieprasīt citātu
Latviešu
F320G227MCC
  • Daļas numurs
    F320G227MCC
  • Apraksts
    CAP TANT POLY 220UF 4V 2312
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    4V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
  • Sērija
    F32
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    2312 (6032 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja lieluma kods
    C
  • Mūžs @ temp.
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.106" (2.70mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    55 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2312 (6032 Metric) 55 mOhm
  • Ietilpība
    220µF
F320J107MBA
F320J107MBA
Apraksts: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
Ražotāji: Nichicon
Noliktavā
F3211/2 BK105
F3211/2 BK105
Apraksts: HEAT SHRINK TUBE 1/2 BK 4'
Ražotāji: Alpha Wire
Apraksts: HEAT SHRINK TUBE 1 BK 5X4'
Ražotāji: Alpha Wire
F320E337MCC
F320E337MCC
Apraksts: CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2312
Ražotāji: Nichicon
F3211/4 BK103
F3211/4 BK103
Apraksts: HEAT SHRINK TUBE 1/4 BK 4'
F320BJHEPTTL90
F320BJHEPTTL90
Apraksts: IC FLASH 32M PARALLEL 48TSOP
Ražotāji: Sharp Microelectronics
F3211 BK069
F3211 BK069
Apraksts: HEAT SHRINK TUBE 1 BK 6"