Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala - polimēru kondensatori > F310J476MBA
Pieprasīt citātu
Latviešu
4644488F310J476MBA attēlsNichicon
F310J476MBA
  • Daļas numurs
    F310J476MBA
  • Apraksts
    CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm)
  • Sērija
    F31
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1411 (3528 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja lieluma kods
    B
  • Mūžs @ temp.
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.047" (1.20mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    70 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm
  • Ietilpība
    47µF