Pieprasīt citātu
Latviešu
3779479PMPB10XNEAX attēlsNexperia
PMPB10XNEAX
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PMPB10XNEAX
  • ECAD modelis
  • Vgs (th) (Max) @ Id
    0.9V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±12V
  • Tehnoloģija
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DFN2020MD-6
  • Sērija
    Automotive, AEC-Q101, TrenchMOS™
  • Rds On (Max) @ Id, Vgs
    14 mOhm @ 9A, 4.5V
  • Jaudas izkliedes (maksimums)
    1.7W (Ta), 12.5W (Tc)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    6-UDFN Exposed Pad
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds
    2.175nF @ 10V
  • Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs
    34nC @ 4.5V
  • FET tips
    N-Channel
  • FET iezīme
  • Piedziņas spriegums (maksimālais skaļuma līmenis, min. Rādījumi)
    1.8V, 4.5V
  • Drain to avota spriegumam (Vdss)
    20V
  • Detalizēts apraksts
    N-Channel 20V 9A (Ta) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6
  • Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C
    9A (Ta)