Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > PESD15VL1BAF
Pieprasīt citātu
Latviešu
130577
PESD15VL1BAF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
10000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PESD15VL1BAF
  • Apraksts
    TVS DIODE 15V 44V SOD323
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    15V (Max)
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    44V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    17.1V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SOD-323
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    200W
  • Iepakojums / lieta
    SC-76, SOD-323
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    5A (8/20µs)
  • Jauda @ Frekvence
    16pF @ 1MHz