Pieprasīt citātu
Latviešu
7027277PBLS2004D,115 attēlsNexperia
PBLS2004D,115
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PBLS2004D,115
  • Apraksts
    TRANS NPN PREBIAS/PNP 0.6W 6TSOP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    50V, 20V
  • Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic
    150mV @ 500µA, 10mA / 280mV @ 100mA, 1A
  • Tranzistora tips
    1 NPN Pre-Biased, 1 PNP
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    6-TSOP
  • Sērija
  • Rezistors - emitenta bāze (R2)
    22 kOhms
  • Rezistors - bāze (R1)
    22 kOhms
  • Jauda - maks
    600mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-74, SOT-457
  • Citi vārdi
    568-7232-2-ND
    PBLS2004D T/R
    PBLS2004D T/R-ND
    PBLS2004D,115-ND
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekvence - pāreja
    185MHz
  • Detalizēts apraksts
    Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 20V 100mA, 1A 185MHz 600mW Surface Mount 6-TSOP
  • DC strāvas pieaugums (hFE) (Min) @ Ic, Vce
    60 @ 5mA, 5V / 220 @ 500mA, 2V
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    1µA, 100nA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    100mA, 1A