Mājas > Produkti > Slēdži > Spiedpogas slēdži > UB215SKW036G-3JB
Pieprasīt citātu
Latviešu
2701982UB215SKW036G-3JB attēlsNKK Switches
UB215SKW036G-3JB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UB215SKW036G-3JB
  • Apraksts
    SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    30V
  • Sprieguma reitings - AC
    125V
  • Tips
    Standard, Illuminated
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas funkcija
    On-Mom
  • Sērija
    UB2
  • Paneļa izgriezuma izmēri
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    UB215SKW036G-3JB-RO
    UB215SKW036G-3JB-RO-ND
    UB215SKW036G3JB
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 50°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
    1,000,000 Cycles
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Apgaismojuma spriegums (nomināls)
    3.6 VDC
  • Apgaismojuma veids, krāsa
    LED, Blue
  • Iespējas
    Epoxy Sealed Terminals
  • Elektriskā dzīvība
    10,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Through Hole
  • Pašreizējais vērtējums
    5A (AC/DC)