Mājas > Produkti > Filtri > Kopējā režīma droseles > DLW5BSM152SQ2L
Pieprasīt citātu
Latviešu
828130DLW5BSM152SQ2L attēlsMurata Electronics
DLW5BSM152SQ2L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DLW5BSM152SQ2L
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    50V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
  • Sērija
    DLW5B
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Līniju skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība @ frekvence
    1.5 kOhms @ 100MHz
  • Augstums (Maks.)
    0.177" (4.50mm)
  • Filtra veids
    Power, Signal Line
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.5 kOhms @ 100MHz 1A DCR 100 mOhm
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    100 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    1A