Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Rezonatori > CSTCR4M91G55B-R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
86053CSTCR4M91G55B-R0 attēlsMurata Electronics
CSTCR4M91G55B-R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CSTCR4M91G55B-R0
  • Apraksts
    CER RES 4.9100MHZ 39PF SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Ceramic
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
  • Sērija
    CERALOCK® CSTCR
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    3-SMD, Non-Standard
  • Citi vārdi
    CSTCR4M91G55B-R0-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    0.047" (1.19mm)
  • Frekvences tolerance
    ±0.5%
  • Frekvences stabilitāte
    ±0.15%
  • Biežums
    4.91MHz
  • Iespējas
    Built in Capacitor
  • Detalizēts apraksts
    4.91MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 39pF ±0.15% -40°C ~ 125°C Surface Mount
  • Ietilpība
    39pF