Mājas > Produkti > Kristāli, oscilatori, rezonatori > Rezonatori > CSTCE20M0VH3C99-R0
Pieprasīt citātu
Latviešu
2222612CSTCE20M0VH3C99-R0 attēlsMurata Electronics
CSTCE20M0VH3C99-R0
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CSTCE20M0VH3C99-R0
  • Apraksts
    CER RES 20.0000MHZ 15PF SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Ceramic
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
  • Sērija
    CERALOCK® CSTCE
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    3-SMD, No Lead
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums
    0.039" (1.00mm)
  • Frekvences tolerance
    ±0.3%
  • Frekvences stabilitāte
    ±0.3%
  • Biežums
    20MHz
  • Iespējas
    Built in Capacitor
  • Detalizēts apraksts
    20MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.3% -40°C ~ 125°C Surface Mount
  • Ietilpība
    15pF