Mājas > Produkti > Filtri > Ferīta pērles un čipsi > BLA2ABD601SN4D
Pieprasīt citātu
Latviešu
120596BLA2ABD601SN4D attēlsMurata Electronics
BLA2ABD601SN4D
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    BLA2ABD601SN4D
  • Apraksts
    FERRITE BEAD 600 OHM 0804 4LN
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Sērija
    EMIFIL®, BLA2
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Līniju skaits
    4
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība @ frekvence
    600 Ohms @ 100MHz
  • Augstums (Maks.)
    0.024" (0.60mm)
  • Filtra veids
    Signal Line
  • DC pretestība (DCR) (maksimālais)
    800 mOhm
  • Pašreizējais vērtējums (maksimālais)
    100mA