Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > 1225AS-H-R47N=P2
Pieprasīt citātu
Latviešu
13663971225AS-H-R47N=P2 attēlsMurata Electronics
1225AS-H-R47N=P2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1225AS-H-R47N=P2
  • Apraksts
    FIXED IND
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.118" W (3.20mm x 3.00mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    470nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.047" (1.20mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    470nH Shielded Wirewound Inductor 3.1A 31 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    31 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    3.1A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    2.5A