Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > UPT24R/TR7
Pieprasīt citātu
Latviešu
5111965UPT24R/TR7 attēlsMicrosemi
UPT24R/TR7
  • Daļas numurs
    UPT24R/TR7
  • Apraksts
    TVS DIODE 24V 43.2V POWERMITE 1
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    24V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    43.2V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    28.4V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Powermite 1 (DO216-AA)
  • Sērija
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    1000W (1kW)
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    DO-216AA
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    3.47A