Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMLJ13AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
1690795MXSMLJ13AE3 attēlsMicrosemi
MXSMLJ13AE3
  • Daļas numurs
    MXSMLJ13AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
    13V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    21.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    14.4V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    3000W (3kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-14968-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    139.4A