Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMLJ120CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
1940386MXSMLJ120CA attēlsMicrosemi Corporation
MXSMLJ120CA
  • Daļas numurs
    MXSMLJ120CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
    133V
  • Spriegums - pārtraukums
    1
  • Spriegums - sadalījums (min)
    120V
  • Spriegums - sadalījums
    DO-214AB
    Military, MIL-PRF-19500
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    3000W (3kW)
  • Jauda - maksimālais impulss
    15.6A
  • Polarizācija
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-14957-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    MXSMLJ120CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AB
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    193V