Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCJLCE90AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
6706004MXSMCJLCE90AE3 attēlsMicrosemi
MXSMCJLCE90AE3
  • Daļas numurs
    MXSMCJLCE90AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 90V 146V DO214AB
    90V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    146V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    100V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-14754-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    10.3A
  • Jauda @ Frekvence
    90pF @ 1MHz
  • Pieteikumi
    General Purpose
MXSMLG100CAE3
MXSMLG100CAE3
Apraksts: TVS DIODE 100V 162V DO215AB
Ražotāji: Microsemi
MXSMCJLCE9.0AE3
MXSMCJLCE9.0AE3
Apraksts: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB
Ražotāji: Microsemi
MXSMCJLCE9.0A
MXSMCJLCE9.0A