Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCJLCE70A
Pieprasīt citātu
Latviešu
3154812MXSMCJLCE70A attēlsMicrosemi
MXSMCJLCE70A
  • Daļas numurs
    MXSMCJLCE70A
  • Apraksts
    TVS DIODE 70V 113V DO214AB
    70V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    113V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    77.8V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-14741-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
    13.3A
  • Jauda @ Frekvence
    90pF @ 1MHz