Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCJ64CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
2150536MXSMCJ64CA attēlsMicrosemi
MXSMCJ64CA
  • Daļas numurs
    MXSMCJ64CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 64V 103V DO214AB
    64V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    103V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    71.1V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-14627-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    14.6A