Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCJ58CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
1647046MXSMCJ58CA attēlsMicrosemi
MXSMCJ58CA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MXSMCJ58CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    58V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    93.6V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    64.4V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-14611-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    16A