Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCJ30CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
1682384MXSMCJ30CA attēlsMicrosemi
MXSMCJ30CA
  • Daļas numurs
    MXSMCJ30CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
    30V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    48.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    33.3V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-214AB (SMCJ)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    1086-14571-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
    31A