Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCGLCE120AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXSMCGLCE120AE3
  • Daļas numurs
    MXSMCGLCE120AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 120V 193V DO215AB
    120V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    193V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    133V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMCG (DO-215AB)
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Citi vārdi
    1086-14408-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    7.8A
  • Jauda @ Frekvence
    90pF @ 1MHz