Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCG48CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXSMCG48CA
  • Daļas numurs
    MXSMCG48CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 48V 77.4V DO215AB
    48V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    77.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    53.3V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMCG (DO-215AB)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Citi vārdi
    1086-14325-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    19.4A