Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMCG17CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
765670
MXSMCG17CA
  • Daļas numurs
    MXSMCG17CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
    17V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    27.6V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    18.9V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMCG (DO-215AB)
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-215AB, SMC Gull Wing
  • Citi vārdi
    1086-14273-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    53.3A