Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMBJ120CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
5508431MXSMBJ120CA attēlsMicrosemi
MXSMBJ120CA
  • Daļas numurs
    MXSMBJ120CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 120V 193V DO214AA
    120V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    193V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    133V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMBJ (DO-214AA)
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AA, SMB
  • Citi vārdi
    1086-14011-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    3.1A