Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXSMBG12CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
209357MXSMBG12CA attēlsMicrosemi
MXSMBG12CA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MXSMBG12CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 12V 19.9V DO215AA
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    12V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    19.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    13.3V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMBG (DO-215AA)
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    600W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-215AA, SMB Gull Wing
  • Citi vārdi
    1086-13821-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    30.2A