Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXRT100KP200AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
1955535MXRT100KP200AE3 attēlsMicrosemi
MXRT100KP200AE3
  • Daļas numurs
    MXRT100KP200AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 200V 392V CASE 5A
    200V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    392V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    222V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Case 5A (DO-204AR)
  • Jauda - maksimālais impulss
    100000W (100kW)
  • Citi vārdi
    1086-13712-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
  • Jauda @ Frekvence
  • Pieteikumi
    General Purpose
MXRT100KP200A
MXRT100KP200A
Apraksts: TVS DIODE 200V 392V CASE 5A