Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXPLAD36KP51CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXPLAD36KP51CA
  • Daļas numurs
    MXPLAD36KP51CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
    51V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    82.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    56.7V
  • Jauda - maksimālais impulss
    36000W (36kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    437A