Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXPLAD36KP16CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXPLAD36KP16CA
  • Daļas numurs
    MXPLAD36KP16CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 16V 27.2V PLAD
    16V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    27.2V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    17.8V
  • Jauda - maksimālais impulss
    36000W (36kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    1324A (1.324kA)