Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXPLAD30KP22CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXPLAD30KP22CA
  • Daļas numurs
    MXPLAD30KP22CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 22V 36.4V PLAD
    22V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    36.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    24.4V
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-13425-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    822A