Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXPLAD18KP22CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
881741
MXPLAD18KP22CA
  • Daļas numurs
    MXPLAD18KP22CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 22V 35.5V PLAD
    22V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    35.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    24.4V
  • Jauda - maksimālais impulss
    18000W (18kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    508A