Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXPLAD18KP16CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
518071
MXPLAD18KP16CA
  • Daļas numurs
    MXPLAD18KP16CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 16V 26V PLAD
    16V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    26V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    17.8V
  • Jauda - maksimālais impulss
    18000W (18kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    693A