Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXPLAD15KP9.0AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXPLAD15KP9.0AE3
  • Daļas numurs
    MXPLAD15KP9.0AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
    9V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    15.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    10V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Jauda - maksimālais impulss
    15000W (15kW)
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-13352-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    975A