Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXPLAD15KP51CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXPLAD15KP51CA
  • Daļas numurs
    MXPLAD15KP51CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 51V 82.4V PLAD
    51V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    82.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    56.7V
  • Jauda - maksimālais impulss
    15000W (15kW)
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    1086-13301-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    183A
  • Jauda @ Frekvence
  • Divvirzienu kanāli
    1
  • Pieteikumi
    General Purpose
MXPLAD15KP51CAE3
MXPLAD15KP51CAE3
Apraksts: TVS DIODE 51V 82.4V PLAD