Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLSMLJ13CA/TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLSMLJ13CA/TR
  • Daļas numurs
    MXLSMLJ13CA/TR
  • Apraksts
    HI REL TVS
    13V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    21.5V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    14.4V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMLJ (DO-214AB)
  • Jauda - maksimālais impulss
    3000W (3kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    MXLSMLJ13CA/TRMS
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    139.4A