Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLSMCJ78CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
371887MXLSMCJ78CAE3 attēlsMicrosemi
MXLSMCJ78CAE3
  • Daļas numurs
    MXLSMCJ78CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 78V 126V DO214AB
    78V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    126V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    86.7V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-12204-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    11.4A
  • Jauda @ Frekvence
  • Divvirzienu kanāli
    1
  • Pieteikumi
    General Purpose
MXLSMCJ78CA
MXLSMCJ78CA
Apraksts: TVS DIODE 78V 126V DO214AB