Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLSMCJ60CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
3156840MXLSMCJ60CAE3 attēlsMicrosemi
MXLSMCJ60CAE3
  • Daļas numurs
    MXLSMCJ60CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
    60V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    96.8V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    66.7V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-12180-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    15.5A