Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLSMCJ48CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
5609436MXLSMCJ48CAE3 attēlsMicrosemi
MXLSMCJ48CAE3
  • Daļas numurs
    MXLSMCJ48CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
    48V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    77.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    53.3V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-12152-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    19.4A