Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLSMCJ15CAE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
3010386MXLSMCJ15CAE3 attēlsMicrosemi
MXLSMCJ15CAE3
  • Daļas numurs
    MXLSMCJ15CAE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
    15V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    24.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    16.7V
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Citi vārdi
    1086-12084-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    61.5A