Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD36KP85AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD36KP85AE3
  • Daļas numurs
    MXLPLAD36KP85AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 85V 137V PLAD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    85V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    137V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    94.4V
  • Jauda - maksimālais impulss
    36000W (36kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    263A