Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD36KP45A
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD36KP45A
  • Daļas numurs
    MXLPLAD36KP45A
  • Apraksts
    TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
    45V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    72.7V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    50V
  • Jauda - maksimālais impulss
    36000W (36kW)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    496A