Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD30KP350CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD30KP350CA
  • Daļas numurs
    MXLPLAD30KP350CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 350V 564V PLAD
    350V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    564V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    389V
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
  • Citi vārdi
    1086-11017-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    53A