Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD30KP280AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD30KP280AE3
  • Daļas numurs
    MXLPLAD30KP280AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 280V 451V PLAD
    280V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    451V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    311V
  • Jauda - maksimālais impulss
    30000W (30kW)
  • Citi vārdi
    1086-10996-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    66A