Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD15KP58AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD15KP58AE3
  • Daļas numurs
    MXLPLAD15KP58AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 58V 93.6V PLAD
    58V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    93.6V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    64.4V
  • Jauda - maksimālais impulss
    15000W (15kW)
  • Citi vārdi
    1086-10864-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    159A