Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLPLAD15KP33AE3
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLPLAD15KP33AE3
  • Daļas numurs
    MXLPLAD15KP33AE3
  • Apraksts
    TVS DIODE 33V 53.3V PLAD
    33V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    53.3V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    36.7V
  • Jauda - maksimālais impulss
    15000W (15kW)
  • Citi vārdi
    1086-10832-MIL
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C (TJ)
    282A