Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLP5KE150CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
6088183MXLP5KE150CA attēlsMicrosemi
MXLP5KE150CA
  • Daļas numurs
    MXLP5KE150CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 150V 243V DO204AL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    150V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    243V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    167V
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    DO-204AL (DO-41)
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    500W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-204AL, DO-41, Axial
  • Citi vārdi
    1086-10441-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    2.1A