Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MXLCE51A
Pieprasīt citātu
Latviešu
MXLCE51A
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    MXLCE51A
  • Apraksts
    TVS DIODE 51V 82.4V CASE-1
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - reversais izliekums (tips)
    51V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    82.4V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    56.7V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Tips
    Zener
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    CASE-1
  • Sērija
    Military, MIL-PRF-19500
  • Elektropārvades līnijas aizsardzība
    No
  • Jauda - maksimālais impulss
    1500W (1.5kW)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    DO-201AA, DO-27, Axial
  • Citi vārdi
    1086-10119-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs)
    18.2A
  • Jauda @ Frekvence
    100pF @ 1MHz