Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MX15KP90CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
1688800MX15KP90CA attēlsMicrosemi
MX15KP90CA
  • Daļas numurs
    MX15KP90CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 90V 146V CASE 5A
    90V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    146V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    100V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Case 5A (DO-204AR)
  • Jauda - maksimālais impulss
    15000W (15kW)
  • Citi vārdi
    1086-9429-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    103A