Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MX15KP70CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
425391MX15KP70CA attēlsMicrosemi
MX15KP70CA
  • Daļas numurs
    MX15KP70CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 70V 114V CASE 5A
    70V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    114V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    77.8V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Case 5A (DO-204AR)
  • Jauda - maksimālais impulss
    15000W (15kW)
  • Citi vārdi
    1086-9413-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    132A