Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MX15KP30CA
Pieprasīt citātu
Latviešu
2058241MX15KP30CA attēlsMicrosemi
MX15KP30CA
  • Daļas numurs
    MX15KP30CA
  • Apraksts
    TVS DIODE 30V 50.7V CASE 5A
    30V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    50.7V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    33.3V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Case 5A (DO-204AR)
  • Jauda - maksimālais impulss
    15000W (15kW)
  • Citi vārdi
    1086-9365-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    296A