Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MX15KP160A
Pieprasīt citātu
Latviešu
114275MX15KP160A attēlsMicrosemi
MX15KP160A
  • Daļas numurs
    MX15KP160A
  • Apraksts
    TVS DIODE 160V 259V CASE 5A
    160V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    259V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    178V
  • Vienvirziena kanāli
    1
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    Case 5A (DO-204AR)
  • Jauda - maksimālais impulss
    15000W (15kW)
  • Citi vārdi
    1086-9315-MIL
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    58A