Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > TVS - diodes > MSMLJ12CA/TR
Pieprasīt citātu
Latviešu
MSMLJ12CA/TR
Noliktavā
400+
  • Daļas numurs
    MSMLJ12CA/TR
    12V
  • Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp
    19.9V
  • Spriegums - sadalījums (min)
    13.3V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMLJ (DO-214AB)
  • Jauda - maksimālais impulss
    3000W (3kW)
  • Iepakojums / lieta
    DO-214AB, SMC
  • Citi vārdi
    MSMLJ12CA/TRMS
  • Darbības temperatūra
    -65°C ~ 150°C (TJ)
    150.6A